"Len málokto môže k dobrému jedlu servírovať aj krásnu prírodu"

Majer pod lesom sa nachádza v tichom prostredí, na upätí Levočských vrchov. V našej reštaurácii a v príjemnom prostredí si môžete vychutnať špeciality nášho šéfkuchára. U nás nájdete široký výber chutných jedál a nápojov.

Okrem toho si môžete u nás zorganizovať rodinnú oslavu, firemnú akciu, stretnutie s priateľmi. V zimných mesiacoch si môžete posedieť s rodinou aj so svojimi priateľmi v reštaurácii pri krbe.

V letných mesiacoch je pre vás k dispozícii aj letná terasa a areál s rozlohou 40 000 m2, ktorý vám umožní dokonale zrelaxovať v prírode a zabudnúť na každodenný zhon, stres a hluk.

Máte radi adrenalín? Vyskúšajte našu krytú strelnicu. Je to novovybudované zariadenie pre výcvik a športovú streľbu. Zariadenie môže využívať každý od 12 rokov aj bez zbrojného preukazu.

Skvelá kuchyňa

Skvelá kuchyňa

Reštaurácia Majer pod lesom ponúka najkvalitnejšiu taliansku kávu Primo Aroma Caffé Trieste, čapované české pivo Staroprameň a pre hladné žalúdky špeciality ako napr. pečené prasiatko, jelení steak atď. Samozrejmosťou je denné menu v čase od 12:00 do 14:00. 

Krytá strelnica

Krytá strelnica

Máte radi adrenalín? Vyskúšajte našu krytú strelnicu. Je to novovybudované zariadenie pre výcvik a športovú streľbu. Zariadenie môže využívať každý od 12 rokov aj bez zbrojného preukazu. Viac informácii nájdete na stránke www.krytastrelnica.sk

Rodinné a firemné oslavy

Rodinné a firemné oslavy

Rodinné oslavy, firemné akcie alebo oslava promócii? Celková kapacita reštaurácie je 35 osôb a v letných mesiacoch terasa s kapacitou 200 osôb. Okrem toho zabezpečujeme cateringové služby, či vo vašej domácnosti, vo firmách, tak aj na chatách, dokonca aj v nedostupnom horskom teréne.

Sledujte najnovšie informácie a fotografie z podujatí na Facebooku

Reštaurácia Majer pod lesom

Pod lesom 1346
Ľubica (časť Ľubica pod lesom - Záľubica)

Otváracie hodiny:
Reštaurácia je mimo letnej sezóny zatvorená.

E-mail: info@majerpodlesom.sk
Zodpovedný vedúci: Richard Krupka, 0914 777 666
 

Chcete sa nás niečo opýtať?

© 2015 Majer pod lesom | Všetky práva vyhradené. Vytvoril STEGA TRADE s.r.o.