Váš svadobný deň by mal byť bezchybným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý budete s láskou spomínať celý život. S radosťou a odbornosťou sa postaráme o to, aby každý detail vášho dňa D zodpovedal presne vašim predstavám a snom. S priateľským prístupom a otvorenosťou k vašim nápadom vytvoríme spolu s vami svadbu, ktorá bude nielen nádherná, ale aj nezabudnuteľná.

 

Svadobná sála

V srdci prírody, na úpätí malebných Levočských vrchov, sa v pokojnom zákutí dedinky Ľubica (časť pod lesom), len 3 km od historického Kežmarku, rozprestiera idylický Majer pod lesom. Tento areál, obklopený bujnou zeleňou a nasiaknutý romantikou, vám ponúka očarujúci výhľad na majestátne Vysoké Tatry. Je to miesto, ktoré svojou krásou a inšpiratívnymi zákutiami predstavuje dokonalé pozadie pre svadobné fotenie.

V rámci našej novo zrekonštruovanej budovy vám s hrdosťou predstavujeme bezbariérovú svadobnú sálu, vybavenú najmodernejším vzduchotechnickým systémom. Tento systém zahŕňa rekuperáciu, ozónovú dezinfekciu a peľové filtre, čím zabezpečuje optimálne podmienky pre vašu oslavu. Klimatizovaný priestor je navrhnutý tak, aby splnil všetky vaše očakávania a zabezpečil komfort pre vás a vašich hostí. Ďalej sme vybavení aj vlastným záložným zdrojom energie, vďaka čomu vás nemôže nepredvídaný výpadok elektrického prúdu pripraviť o nezabudnuteľné chvíle.

Kapacita svadobnej sály je od 90 do 250 osôb.

 

Cenník na rok 2024

U nás dokážete usporiadať peknú, modernú a bohatú svadobnú hostinu iba za: prenájom sály 500 € + stravnú jednotku 44,9 €

 

Servis

Privítanie novomanželov, rozbitie taniera, prípitok: grátis
Naloženie koláčov, pochutín na naše porcelánové tácky: grátis
Umytie a aranžovanie ovocia do našich sklenených mís: grátis
Korkovné (vlastný alkohol): grátis
Balenie neskonzumovaného jedla: grátis

 

Ostatné služby

Detský kútik: grátis
Obdĺžnikové stoly do tvaru I: grátis
Sklad s veľkokapacitnými chladničkami na koláče a nápoje: grátis
Parkovisko v areáli monitorované kamerovým systémom: grátis
Laserový projektor s plátnom 3x2m: grátis
Ozvučenie BOSE, mikrofón, svetelná RGB technika: grátis
Wi-Fi v celom objekte: grátis
Okrúhle stoly s priemerom 180 cm (6-10 osôb)
Svadobný obrad v areáli

 

Ubytovacie služby

Apartmán pre novomanželov: grátis
Apartmán č.2 pre 4 osoby
Apartmán č.3 pre 4 osoby

 

Dopravné služby

Mikrobus (8 miestny) so šoférom počas celej noci na odvoz hostí

 

Informácie a voľné termíny

Pre kompletnú svadobnú ponuku so všetkými potrebnými informáciami vyplňte prosím formulár: cenová ponuka. O ďalšom postupe vás budeme informovať mailom.

 

Aktuálnu fotogalériu našej sály si môžete prezrieť na Facebooku: https://www.facebook.com/majerpodlesom.sk, alebo Instagrame: https://www.instagram.com/majer.pod.lesom

prezrite si naše priestory

prečítajte si naše recenzie

zaujali sme Vás? vyžiadajte si cenovú ponuku